Bitcoin Exchange QuadrigaCX May be Sold to Compensate Victims

Bitcoin exchange QuadrigaCX
Bitcoin exchange QuadrigaCX

Bitcoin exchange QuadrigaCX last month announced that CEO Gerald Cotten had suddenly died and roughly $150 million in cryptocurrency ($180 million Canadian) was inaccessible as a result. According to a CBC report today, the Bitcoin exchange may be sold to compensate victims. Also, Cotten’s encrypted laptop will be handed over to lawyers for the exchange’s creditors and “eventually given to a court-appointed monitor.”

So far, the company filed for protections under a Depression-era law that prevents complete destruction of insolvent businesses in Canada. They are considering selling the exchange’s IP assets in an effort to satisfy debts.

There may not be any cryptocurrency to recover. It seems likely that the best efforts at cracking the laptop will be employed in an effort to recover the funds. But, like some analysts have suggested: there may be no cryptocurrency to recover.

Some of the main addresses of QuadrigaCX also reportedly sent outgoing transactions after the death of its CEO Gerald Cotten, which should not be possible if the CEO had full control over all of the firm’s wallets.”

Suspicions about the foundation of QuadrigaCX have made rumors of an exit scam to be suspected following this development.

69 Comments

  1. Banyo tuvalet sandalyesi bir ev için gereksinim duyulan temel araç ve gereçler arasında yer alan ürünlerdir.
    Banyo tuvalet sandalyesi bugün hemen her evde mevcut olan bir üründür. Bu ürünler tekli olarak kullanılacakları gibi takım şeklinde de satışa konur. Özellikle her banyo tipi birbiri ile aynı olmaz. Bu farklılıktan ötürü de banyo ve tuvalet sandalyeleri de farklılık gösterir. Özellikle bu akanda yardımcı olacak birçok ürün sıralanır. Bu ürünler hem boyut açısından hem de renk bakımından birbirinden farklılık gösterir. Üstelik kullanım bakımından da çeşitlenen birçok ürün vardır. Bu güne uygun olan ve çok da modern olan birçok masa ve sandalye ürünü mevcut. Bunların her biri uzun süreye varan bir kullanıma da yer verir. Özellikle kaliteli ve dayanıklı olan ürünler uzun süreli kullanımları ile ön plana çıkarlar. Bu da ürünlerin ne kadar kullanışlı ve kaliteli olduklarını gösterir. Her eve uygun olan banyo ve tuvalet sandalyeleri ile işlevsel bir ürüne sahip olmak mümkün.

  2. Bitsinex Protocol bünyesinde farklı projeler bulunduran bir ana proje oluşumudur. Bu ana projeye bağlı bir çok alt proje mevcuttur. Dijitalleşen dünyada belki de bir devrim niteliğinde olan blockchain teknolojisi, her geçen gün hayatımıza bir yenilik daha katıyor. Bitsinex protocol, hedefleri ve kripto para dünyasına getireceği kolaylıklar ile yakın zamanda piyasaya tam anlamıyla adım attı. Bitsinex protocol, blockchain teknolojisini sınırlarına kadar zorlayan, yerli ve milli bir değer olarak piyasada yerini sağlamlaştırmaktadır. Bitsinex protocol, binance ağında bep-20 uyumlu olan bir kripto varlıktır. Protokol bünyesinde ise bep-20 tabanlı LNG Token adında bir de tokenı bulunuyor. LNG Token daha en baştan kullanıcılarına bir avantaj sağlıyor. Bep-20’yi destekleyen tüm kripto para cüzdanlarında tutulabilir ve gönderilebilirliği ile ulaşılabilirliğini oldukça kolaylaştırıyor. Bitsinex Protocol’ün kripto parası LNG Token, Mavi Enerji adıyla bilinen bir doğal gaz teknolojisi olan LNG(Liquid Natural Gas) Üretiminin, depolanmasını ve kullanımını destekliyor. Bitsinex Protocol tarafından yapılan açıklamaya göre; LNG Token, piyasa fiyat arzını ve güncellemelerini, Türkiye bazında depolama ve BOTAŞ şebekesine basma hattı olan terminallerden almaktadır. Proje ekibi, web sitelerinde yaptıkları açıklamada LNG Token’ın toplamda 170 milyar adet üretildiğini belirtiyorlar. Ayrıca zamanla coin yakımlarıyla birlikte Bitsinex Protocol’ün toplam arzı 85 milyon lng civarına düşeceği öngörülüyor.

  3. Youre so cool! I dont suppose Ive read anything in this way before. So nice to uncover somebody with original thoughts on this subject. realy i appreciate you for starting this up. this site are some things that is required on the internet, an individual with some originality. helpful purpose of bringing interesting things for the web!

  4. I love your blog.. very nice colors & theme. Did you create this website yourself? Plz reply back as I’m looking to create my own blog and would like to know wheere u got this from.

  5. NFTshoout.co is a play to earn NFT football game where players earn shoo token for winning penalty shootouts. NFT shootout will soon have a scholarship program for scholars to earn crypto while gaming soccer on the metaverse

  6. NFTshoout.co is a play to earn NFT football game where players earn shoo token for winning penalty shootouts. NFT shootout will soon have a scholarship program for scholars to earn crypto while gaming soccer on the metaverse

  7. NFTshootout.co is a play to earn NFT football game where players earn shoo token for winning penalty shootouts. NFT shootout will soon have a scholarship program for scholars to earn crypto while gaming soccer on the metaverse

Leave a Reply

Your email address will not be published.